PARTNEŘI

    

www.mujucitel.cz

Hledáte soukromého učitele? Jste učitel a hledáte studenty? Mujucitel.cz spojuje učitele se studenty pomocí automatizovaného vyhledávání mezi lokalitami. Registrace učitelů i poptávek po výuce zdarma! Sdílení karet pomocí sociálních sítí, zobrazení pozic pomocí Google Map, automatické upozornění na nové poptávky a mnoho dalších funkcionalit. Mujucitel.cz naleznete i na mobilních zařízeních iPhone, Android a Windows Mobile.

 

 

Společnost Metsä Tissue je předním dodavatelem výrobků z papíru pro domácnosti a půmyslových zákazníků v Evropě a zároveň předním světovám dodavatelem papíru na pečení a vaření. Hlavními značkami jsou Lambi, Serla, Mola, Tento, Katrin a SAGA. Společnost Metsä Tissue je součástí skupiny Metsä Group.

Značka Katrin je určená pro segment AFH (Away-from-Home) a zahrunje všechny prostředí mimo domácnost, kde existuje potřeba tissue papíru. Papírové produkty značky Katrin jsou určené pro velkospotřebitele ve čtyřech segmentech: kanceláře a veřejná administrativa, služby, průmysl a zdravotní péče. www.katrin.com

 

www.financnigramotnostdoskol.cz

Projekt Finanční gramotnost do škol je koncipován jako ucelený nástroj pro učitele základních a středních škol, ale i jako pomůckua pro rodiče a žáky, kteří se v tomto tématu chtějí zorientovat a účinně jej využívat. Krátké video o portále naleznete ZDE.